TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Driveinn Boya Koruma

Nano boya koruma, uygulandığı yüzeyle kalıcı bir bağ kurar ve yüzeyin bir parçası haline gelir. Uygulandığı yüzeye yenileme, derin parlaklık sağlar ve yüzeye yapılan nano seramik boya koruma araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler, aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden korur. Kapatma özelliği ile kaporta üzerinde oluşmuş çok ince çiziklerin kapanmasını sağlar. Pasta işlemi sırasında boyadan alınan ince katmanın tekrar kazanılmasını sağlar. 12 ay veya 50 yıkama süre ile aracınızı korumaya devam eder. Kaybedilen su  iticilik etkisinin kazandırılması için yeni MetalCoat Formula 2 kullanılabilir. Su iticilik etkisi kaybedilse dahi, nano kaplamanın sert ve camsı yapısı boyayı korumaya devam eder. Uygulama yapmadan önce, doğru uygulamayı öğrenmek için ürün ayrıntılı dökümanını okuyun ve aşağıda yer alan uygulama videosunu mutlaka izleyin.

Kullanım Alanları
  • Oto kaportası ve jantları
  • Plastik tampon ve trimler
  • Kaput altı plastik aksamlar.
  • Farlar

Etkin koruma süresi: 1 Yıl/50 Yıkama

Tüketim: 3-4ml/m2
 
Hacim 50 ml
Uygulama yüzey tipi Oto ve motorsiklet kaportası
Dayanım 3 yıl / 150 yıkama:Normal şartlarda
-20°Cile +35°C, pH<12 deterjan
1 yıl / 50 yıkama: Ağır şartlarda
-40°C ile +40°C, pH>12 deterjan
Sıcaklık dayanımı 150°C
Kimyasal dayanım 12>pH>1
Tüketim 4 mL/m2
Kaplama kalınlığı 700-1000 nm
Sertlik 9H (ISO-15184:2012)
Çizik dayanımı
Su iticilik
Yağ iticilik
Hologram maskeleme

Sıkça Sorulan SORULAR


Cila aracınızın bir süre parlak kalmasını sağlayan bir uygulamadır. Ancak boya koruma aracınızın parlaklığını sağlarken aynı zamanda aracınızı dış etkenlere karşı korur. Cila bir koruma uygulaması değildir. 

Kaliteli ve ehil ellerde yapılmış boya koruma işlemi asla zararlı değildir. Siz ve aracınız için büyük kazanımları olur.

Bu konuda ürün seçimi ve işçilik çok önemlidir. Genelde piyasada satılan ürünler sonuç vermesi açısından profesyonel ürünlere göre çok daha kötü sonuçlar verir. Tavsiyemiz bir Drive Inn şubesine danışmanızdır. Üstelik çok daha uygun fiyata halledebilirsiniz..

Kuş pisliği boya koruma olan bir arabada size sadece zaman kazandırır, asla sürekli bir koruma sağlamaz. Drive Inn seramik kaplama veya boya koruma diğer boya koruma ürünlerine göre çok daha dayanıklıdır.

Aracınızı mutlaka bildiğiniz bir yerde ve yumuşak süngerle yıkatın. Aracınızın yıkandığı süngere dikkat edin. Lastik ve jantlara kullanılan sünger kesinlikle aracın kaportasında kullanılmamalıdır. Aksi takdirde jant ve lastiklerde kullanılan süngerde biriken çamur ve tozlar aracınızı çizecektir.
TÜMÜ

Yorumlar

Audi aracıma çok titizleniyorum. Boya koruma yaptırmaya karar verdim ve tavsiye üzerine driveinn beşiktaşa gittim. İşin kalitesinden ve ekipten çok memnun kaldım paranızın hakkını kesinlikle alıyorsunuz.
Hyundai aracıma Boya Koruma yaptırdım, (hiç niyetim olmadığı halde), Ama iyi ki yaptırmışım çok memnunum. Beni aydınlatan güven veren ve kolaylıklar sunan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
Aracım ilk günkünden bile daha güzel bir görünüme kavuştu. Tüm Beşiktaş Driveinn çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.
Arabama boya koruma ve antibakteriyel detaylı iç temizlik sistemi yaptırdım. Çok memnun kaldım. Aracımda işlem yapılmamış nokta kalmamış. Tam bir kusursuzluk örneği gösterdiler.
Beşiktaş Driveinn de Cumartesi günü aracıma boya koruma yaptırdım. Aracım henüz 1 aylık ama inanın sıfır aldığım günden çok daha alımlı bir görünüme sahip oldu. Tüm ekip güler yüzlüydü ve en önemlisi yaptıkları işe inanıyorlardı tüm çalışanlara teşekkür ederim.
0 km aldığım aracımı Beşiktaş şubenize götürdüm. Boya koruma cam filmi ve su itici cam kaplaması yapıldı. Uygulamalar o kadar iyi yapılmıştı ki 1 hafta içinde 3 kişiye referans sağladım. Tüm isteklerime cevap veren tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim.
Yeni arabama boya koruma işlemi yapıldı. Eğer uzun vadeli düşünüp aracınıza değer veriyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu arada personelin titiz olması da beni etkiledi. Tekrardan teşekkür ederim.
Aracıma boya koruma yaptırdım. Hizmetlerinin kalitesine çok inandıkları için ben de onlara inandım ve güvenle aracımı teslim ettim.  Sonuç gerçekten muhteşem. En başta Beşiktaş Driveinnde ilk andan itibaren bizimle ilgilenen Zafer Bey olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Özellikle boya koruma uygulaması yaptırmak için gittim Bu esnada anti bakteriyel detaylı temizlik hakkında detaylı ikna edici bilgi aldım ve faydalı olduğunu düşündüğümden onu da yaptırdım. Benim gibi otomobil severlere ısrarla tavsiye ederim.
Driveinn de aracıma boya koruma işlemi yaptırdım. Çok memnunum, personelinizden ve özellikle Aydın Bey ile Zafer Beye samimi ve dostça yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Yeni aldığım aracıma boya koruma ve detaylı iç temizlik yaptırdım. Aldığım hizmetten
kalitesinden çok memnunum.
Arabam için boya koruma ve cam filmi hizmetlerini satın aldım. Hizmet kalitesinden çok etkilendim. Driveinn firmasına ve personeline teşekkür ediyorum.
Verdiğiniz güler yüzlü ve yüksek kaliteli hizmet için teşekkürler. Aracıma boya koruma yaptırdım. Cam filmi de yaptıracağım . Çizginizin devamı dileklerimle iyi günler.
Yeni aracımı boya koruma için götürdüm. Götürmeden önce boya koruma fiyatlarını araştırmıştım. Hem servis hem yapılan iş hem de fiyat orantısı çok memnuniyet verici. Böyle devam etmesi dileğimle …
TÜM YORUMLAR

Video Galerisi Tümü