TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Su Kaydırıcı

Defender® Su Kaydırıcı / Su İtici Cam Kaplaması


Bu ürün, bütün kış boyunca yağmur ve çamurun sürücünün görüşünü engellemesini önler.

Nano teknoloji ile üretilen Defender® ürünü cam yüzeyde su damlalarının daha küresel şekil almasını sağlayarak yağmurun ve çamurun cama tutunmasını azaltır. Rüzgar ve eğim etkisi ile damlacıklar cam yüzeyden süzülüp kaybolacaktır.

Yağışlı ve kötü hava koşulunda özellikle geceleri çok daha net bir görüş sağlayarak sürüş güvenliğini büyük oranda arttırır.

Amerika''da Michigan Üniversitesi Ulaşım Araştırma Enstitüsü laboratuvarlarında yapılan araştırmada görüş netliğini %34 oranında arttırdığı belirlenmiştir.

Gece sürüşlerinde camın parlamasını ve prizma etkisinin oluşmasını engeller.

Kar, buz, sinek ve böcek gibi maddelerin temizlenmesini çok kolay hale getirir.

Perakende satışı olmayan bu ürün piyasada "kendin uygula" türündeki silikon bazlı diğer ürünlere göre en az altı katı ömre sahiptir.

Su itici (hidrofobik) özellikteki bu kaplama etkinliğini en az altı ay korur.

Normal veya basınçlı suyla, oto şampuanı ile yıkama, cam temizleme veya sileceklerin kullanılması ile kesinlikle bozulmaz.

Ödüllü teknolojisi ile Defender® Su itici cam kaplamasını bir defa kullananlar bu üründen bir daha kesinlikle vazgeçmemekte, yenileme zamanı geldiğinde çok kısa süren yenileme işlemini vakit geçirmeden yaptırmaktadır.

Yapılan yatırım otomobile değil, sürücü ve yolcuların güvenliğine yapılmış olacaktır.

EK BİLGİ

Amerika''da Michigan Üniversitesi Ulaşım Araştırma Enstitüsü laboratuarlarında yapılan araştırmada görüş netliğini %34 oranında arttırdığı, küçük bir hedefin seçilmesinde de reaksiyon zamanını 4 saniyeden 3 saniyeye indirerek %25 oranında bir avantaj sağladığı belirlenmiştir. Bu ise 65 km. hızla seyreden bir araçta sürücüye, frene 18 metre önce basma olanağı sağlamaktadır.