TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Yat / Tekne Folyo Kaplama

Clearshield® Pro Boya Koruma Filmi

Yat Folyo Kaplama, Tekne Folyo Kaplama FiyatlarıYat Folyo Kaplama, Tekne Folyo Kaplama Fiyatları


Clearshield Boya Koruma | Solar Gard Clearshield® , otomotiv boya yüzeyi korumada en ileri düzey yöntemi sunar. Neredeyse ayırt edilemeyen bu koruyucu üretan film mucur, moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Clearshield kaput, aynalar ve çamurluklar gibi zedelenmeye en çok meyilli olan yüzeylere eldiven gibi oturur; diğer koruma ürünleri gibi delik açmaya veya özel tutturaçlara gerek duymaz. Böylece siz Clearhield’in orada olduğunun farkına bile varmazken, o aracınızı pahalıya mal olan sıyrık ve çiziklere karşı korumak için sürekli olarak yoğun çalışma içerisindedir. En iyisi de Clearshield’in 5 yıllık garantisinin olması ve özel bir bakım gerektirmemesidir; her zaman yaptığınız gibi temizlemeniz, yıkamanız ve waxlamanız yeterlidir.

Sektörde Öncü Boya Koruma Filmi Clearshield® Pro

Clearshield® Pro'nun enfüze üst katmanı, aracınız için o uzun ömürlü koruma sağlar. Neredeyse görünmez olan filmimiz aracınızın boyalı yüzeylerine uygulanır. Aracınızı moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı korur. Clearshield®, boya yüzeylerini korumak için kullanılan diğer tüm yöntemlerden farklıdır!
Katmanlı Standart Üst Kaplamalı Ürün INFUSED Clearshield® Pro

Clearshield Pro® HYDRO Boya Koruma Filmi

Clearshield Pro® HYDRO Boya Koruma | Solar Gard'nın sizler için geliştirdiği en yeni boya koruma filmidir. Endüstri lideri StainX ™ son kat teknolojisi ile, yeni görünümlü bir arabada daha fazla zaman geçirebilir ve temizlik için daha az zaman harcayabilirsiniz.

StainX Sonkat Teknolojisi

Clearshield Pro® HYDRO ile tanışın!

Clearshield Pro® HYDRO’yu solmayan, görünmez bir kaplama olarak düşünün, kullanım süresi uzadıkça daha iyi bir görünüm sağlar. Clearshield Pro gibi, sektördeki en iyi çizilmeye dayanım direncine sahiptir.
Ancak tescilli StainX teknolojimizin sağladığı avantajla, her yağmur duş altında araba yıkamaya dönüşür ve yolculuğunuz boyunca aracınızın HYDRO’nun montajının yapıldığı ilk gün kadar iyi görünmesini sağlar.
İz bırakmayan leke direnci için teknoloji ile geliştirilmiş StainX son katmana güvenin. Hidrofobik, çapraz bağlanmış tasarımı derhal toparlanır ve her türlü kirin aracınızdan uzak tutarak su ve çamurun yüzeyde kalmasını önler.

Özellikleri ve Faydaları

StainX Sonkat Teknolojisi
Aracınızın temiz boyasını görünmez bir şekilde su, lekeler, böcek çarpması ve su birikintileri nedeniyle oluşan hasarlardan ve izlerden korur.
 
Kendinden Yenilenme
Gelişmiş polimer teknolojisi küçük aşınmaların yüzeyden kaybolmasına yardımcı olur.
 
Garanti (10 Yıl)
Lekelenme, sararma, yanma, çatlama, soyulma ve kalıplanmaya karşı endüstri lideri bir koruma sağlar.
 
Zaman Tasarrufu
Aracınızı, ürün lekelerine dayanıklı teknolojisiyle daha az yıkayın, daha az masraf edin ve çevreye olan sorumluluğunuzu yerine getirin.
 
ComputerCut® Yazılımı
Ödüllü yazılımımız Computer Cut ile internet tabanlı olarak daha hızlı iş tamamlama ve verimli stok kontrolü sağlanır.
 
Lüks ve Yeni Görünüm
Parlak ve mumlu bir görünüm elde edin!

Clearshield Pro® HYDRO ile tanışın!

 

Fotoğraf Galerisi Tümü