TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Araç Cam Filmi

Yüksek Performanslı Araç Cam Filmi
 
Cam Filmi, Araç Cam filmi Fiyatları, Oto Cam filmi

Dünyanın önde gelen cam üreticisi Saint-Gobain SolarGard tarafından üretilen yüksek performanslı Cam Filmimiz, performanslı ve ekonomik bir otomobil cam filmidir. Bu film inanılmaz bir fiyata klasik bir görüntüyü yüksek ısı izolasyon performansı ile sunar.

Cam Filmi, Araç Cam filmi Fiyatları, Oto Cam filmi en yakınMetalize katmanlı yapısı ile 10 yıl garantisi vardır. Aracınızın iç kısımlarında solmayı ve aracın yaşlanmasını önlemek için UVA ve UVB koruması sunar.
 
Dört farklı klasik füme/gri renk tonunu içeren ısı izolasyon filmimiz, aracınıza ve sürüşünüze tarz katar.SolarGard Yüksek Performanslı Araç Cam Filminin  Özellikleri ve Faydaları:

  • Klasik duman rengi ile dört farklı ton seçeneği vardır.
  • Ultraviyole ışınların %98’ine kadarını engelleyerek cilt rahatsızlıklarına ve yaşlanmaya karşı etkili koruma sağlar
  • Sürüş güvenliğiniz için görsel olarak optik berraklıktadır.
  • Olası kaza anında cam parçacıklarının yaratacağı çizilme ve yaralanmalara karşı koruma sağlar.
  • Otomotivde kullanım için üretilmiş olup klima kullanımını azaltarak yakıt tasarrufu yapmanıza destek olur.
  • Sınırlı 10 yıl garanti.

SolarGard otomotiv cam filmleri UV koruması için SCF (Skin Cancer Federation) Deri Kanseri Federasyonu tarafından onaylanmıştır.

Cama tutunasını sağlayan ve sağlığa zararlı olmayan akrilik yapıştırıcı bir yüzeye sahiptir.

Kaza anında araç içine müdahale ve araçtan çıkılabilmesi için yırtılabilir PET yapısı vardır.

Yangın anında ergime derecesi 256℃ derece olup olası durumda kaçış ve müdahale için zaman kazandırır.

Cam filmi fiyatları için bizi arayabilir veya TEKLİF FORMU ile aracınızın marka ve modelini belirterek fiyat alabilirsiniz.

 


HP Smoke Smoke Plus Cam Filminin Performans Özellikleri

Ürün Adı

Görülür Işık
Geçirgenliği

Görülür Işık
Yansıması (Dış)

UV Işınları
Blokesi

Toplam Geri Yansıtılan
Isı Enerjisi

HP Smoke Plus 50

47

8

>98

39

HP Smoke Plus 35

38

7

>98

40

HP Smoke Plus 20

18

6

>98

49

HP Smoke Plus 5

3

5

>98

49

Performans 1/8 inç (3mm) kalınlığında berrak cam kullanılarak ölçülmüştür.

 Ön Cam Filmi

Cam Filmi, Araç ön cam filmi fiyatıDünyanın önde gelen araç camı üreticisi olan Saint-Gobain’in bünyesinde cam filmi üreten firması olan SolarGard tarafından ileri nano teknoloji ile geliştirilen, optik berraklık, yüksek Ultraviole (UV) ve Kızıl Ötesi (IR) ışınları geri yansıtma özelliğine sahip Ultra Performance serisi ile camlarda gözle görünmeyen ve renkte fark yaratmayan bir koruma sağlanır.
Ön camdan direk vücuda gelen ısı enerjisinin %45’ine ve içeriyi ısıtan Kızıl Ötesi (Infrared) enerjinin %90’ına karşı koruma sağlar
Sürüş halindeyken olası taş parçacıklarının çarpması ile iç yüzeye cam parçacıklarının dağılmasını büyük oranda engeller.
Ultra Performance cep telefonu, lastik basınç sensörü, radyo sinyalleri ve araç uzaktan kumandalarının kullanımını engellemez.
Güneş Koruma Faktörü 285+ olan Ultra Performance silinmelerde çizilmeye dayanıklı son bir katmana sahiptir.
Ürün sınırlı ömür boyu garanti ile profesyoneller tarafından uygulanmaktadır.

 

Cam filmi fiyatları için bizi arayabilir veya TEKLİF FORMU ile aracınızın marka ve modelini belirterek fiyat alabilirsiniz.

 

Tavan Cam Filmi

Cam tavana sahip bir aracımız varsa güzel bir günde ve seyahat esnasında aracının içinin aydınlık ve konforlu olmasını isteriz. Yolculuğunuz esnasında dikey güneş ışınlarının araç içini ısıtmasını önlemek amacıyla Saint-Gobain SolarGard tarafından geliştirilen LX nano-seramik teknolojisi üretilen ve cam filmi sektöründe performansı ile ödül almış bir üründür. 

 

Akrilik bir yapışkan yüzeye sahip LX ile araç içini ısıtan Kızıl Ötesi (Infrared) ışınları %95 oranında engelleyip daha az klima kullanmanıza yüksek seviyede konfor ile seyahat etmenizi sağlar.

%99 un üzerinde UV koruması ile aracın kumaş, deri ve plastik aksamının yaşlanmasını ve deforme olmasını engelleyerek aracın değerinin korunmasını sağlar. 

 

PET yapısı ve 75mikron kalınlığı ile dolu, darbe yada düşme sonucu olası parçalanmalarda cam parçacıklarından yaralanma etkisini en aza indirir.

Sınırlı ömür boyu garantiye sahip LX ile seyahat süresince cam tavanlarınızı perde ile kapatma ihtiyacı duymayacaksınız.

Cam filmi fiyatları için bizi arayabilir veya TEKLİF FORMU ile aracınızın marka ve modelini belirterek fiyat alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan SORULAR


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanmış bir yönetmelik vardır ancak şu an yasal olarak yürürlükte değildir. Konu ile ilgili, bakanlıklar ve genel müdürlükler yasallaştırılması için gerekli çalışmaları yapmaktadırlar. Cam filmi tercihinize kara verirken sürüş güvenliği ve toplum güvenliğine uygun ürün seçimine dikkat etmeniz uygun olacaktır. 

Her cama uygulama yapılabilir ama ön camda sürüş güvenliği için optik berraklıkta  özellikle ön cam da kullanım için üretilmiş olan ürünler  kullanılmalıdır.

Genellikle dört yan ve arka cam için uygulama süresi (araç tipi ve uygulamanın zorluk durumuna göre) 3-4 saat arasıdır.

Cam filmlerinin sağladığı bunca yarara rağmen bazı mecralar yanlış haberler yaparak cam filmlerinin tehlikesinden bahsetmektedir. Cam filmleri ile ilgili olarak kaza anında içerden camın kırılarak dışarı çıkılmasını engellediği yanlış bir bilgidir. ANCAK yumuşak hamurumsu yapıda olanlar ve boya ile imal edilen bazı kalitesiz cam filmleri kaza anında aşırı esnek yapısı ile içerden çıkışı veya araç içine müdahaleyi zorlaştırır. Bu tip ürünler kıvılcım ile hızlı yanma ve duman çıkarma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda boyalı ürünler UV’ye maruz kaldığında çıkardıkları koku nedeniyle akciğer rahatsızlıklarına da sebebiyet verebilirler. 

Cam filmlerinin konfor, sürüş rahatlığı, göz kamaşmasını engelleme, yakıt tasarrufu, karbon salınımını azaltması, düşük klima kullanımı ile performans artışı, kapkaç ve hırsıza etkili çözüm, cilt kanserine ve aracın iç döşemelerini solmaya karşı koruma ve bu gibi daha sayılabilecek bir çok yararı vardır. 
TÜMÜ

Yorumlar

İşin sırrı kaliteli malzemede bence. Tabi uygulamayı yapan da işin ehli olmalı. Beşiktaş Driveinn’i arkadaşım önermişti, teşekkürler.
BMW aracıma cam filmi yaptırdım. İşçilik gayet iyi. Teşekkür ediyorum.
Boya koruma, cam filmi, iç dış detaylı temizlik işlemleri yapıldı. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim. Gerçekten bu işi bilen ve o aradığımız güveni veren insanlar. Hiç çekinmeden aracınızı teslim edebilirsiniz. Tekrar teşekkür ediyorum.
Aracını seven için yer seçimi önemli. Benden önermesi, içiniz rahat eder. Aracınızı güvenle teslim edin.
Solargard cam filmi yıllardır tanıdığım marka. Driveinn’de kullanılan tüm malzemeler en iyi kalite, fiyatları gayet uygun.
Aracıma cam filmi yaptırdım çok memnun kaldım;göstermiş olduğunuz ilgi,alaka,güler yüz için teşekkürler .
Cam filmi=Driveinn , Kalite= Driveinn  Güleryüz= Driveinn
Gayet ilgili ve güler yüzlü hizmet veriliyor. Yapilan işçilikte oldukça başarılı.
İşleri özenli, hızlı ve güzel çok memnun kaldım teşekkürler
Cam filminde tecrübeleri oldukça iyi. Hızlı ve temiz iş çıkardılar. Zafer Bey’e teşekkürler
Cam filmi ve boya koruma yaptırdım. Temiz çalışıyorlar. Söyledikleri saatte aracımı teslim ettiler.
Passat Aracıma cam filmi yaptırdım. İşçilik en önemlisi. Tabi film kalitesinden sonra. Driveinn’de ikisi de var. İyi seçim yapmışım. 
TÜM YORUMLAR

Video Galerisi Tümü