TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Cam Filmi Dereceleri

Oto cam filmi dört ayrı dereceye ayrılıyor. 1. derecede bulunan film yüzde 0 oranında değişiklik gösteriyor. 2. derecedeki film ise yüzde 62 oranında koyu bir renge sahip. 3. derecedeki film yüzde 81’lik bir oranda koyu gri renkte. Yasak olan 4. derecedeki film ise yüzde 92 oranında koyu siyahlığa sahip ve otomobil kabinin görülmesini büyük oranda engelliyor. 


Genel kanı otomobil cam filmlerinin sadece otomobilin görüntüsünü değiştirmek ve daha havalı bir görünüme kavuşturmak için yapıldığı yönünde olsa da özellikle İstanbul, otomobil cam filmi takılması gereken şehirlerden. Yukarıda da söylediğimiz gibi hem güneşin etkileri hem de ülke trafiğinin en yoğun olduğu bu şehirde, güvenli bir cam filmine sahip olmak önemli.

Kaynak: https://www.otoshops.com/cam-filmleri-hakkinda-bilinmesi-gerekenler-haber-298

Sıkça Sorulan SORULAR


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanmış bir yönetmelik vardır ancak şu an yasal olarak yürürlükte değildir. Konu ile ilgili, bakanlıklar ve genel müdürlükler yasallaştırılması için gerekli çalışmaları yapmaktadırlar. Cam filmi tercihinize kara verirken sürüş güvenliği ve toplum güvenliğine uygun ürün seçimine dikkat etmeniz uygun olacaktır. 

Her cama uygulama yapılabilir ama ön camda sürüş güvenliği için optik berraklıkta  özellikle ön cam da kullanım için üretilmiş olan ürünler  kullanılmalıdır.

Genellikle dört yan ve arka cam için uygulama süresi (araç tipi ve uygulamanın zorluk durumuna göre) 3-4 saat arasıdır.

Cam filmlerinin sağladığı bunca yarara rağmen bazı mecralar yanlış haberler yaparak cam filmlerinin tehlikesinden bahsetmektedir. Cam filmleri ile ilgili olarak kaza anında içerden camın kırılarak dışarı çıkılmasını engellediği yanlış bir bilgidir. ANCAK yumuşak hamurumsu yapıda olanlar ve boya ile imal edilen bazı kalitesiz cam filmleri kaza anında aşırı esnek yapısı ile içerden çıkışı veya araç içine müdahaleyi zorlaştırır. Bu tip ürünler kıvılcım ile hızlı yanma ve duman çıkarma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda boyalı ürünler UV’ye maruz kaldığında çıkardıkları koku nedeniyle akciğer rahatsızlıklarına da sebebiyet verebilirler. 

Cam filmlerinin konfor, sürüş rahatlığı, göz kamaşmasını engelleme, yakıt tasarrufu, karbon salınımını azaltması, düşük klima kullanımı ile performans artışı, kapkaç ve hırsıza etkili çözüm, cilt kanserine ve aracın iç döşemelerini solmaya karşı koruma ve bu gibi daha sayılabilecek bir çok yararı vardır. 
TÜMÜ

Yorumlar

İşin sırrı kaliteli malzemede bence. Tabi uygulamayı yapan da işin ehli olmalı. Beşiktaş Driveinn’i arkadaşım önermişti, teşekkürler.
BMW aracıma cam filmi yaptırdım. İşçilik gayet iyi. Teşekkür ediyorum.
Boya koruma, cam filmi, iç dış detaylı temizlik işlemleri yapıldı. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim. Gerçekten bu işi bilen ve o aradığımız güveni veren insanlar. Hiç çekinmeden aracınızı teslim edebilirsiniz. Tekrar teşekkür ediyorum.
Aracını seven için yer seçimi önemli. Benden önermesi, içiniz rahat eder. Aracınızı güvenle teslim edin.
Solargard cam filmi yıllardır tanıdığım marka. Driveinn’de kullanılan tüm malzemeler en iyi kalite, fiyatları gayet uygun.
Aracıma cam filmi yaptırdım çok memnun kaldım;göstermiş olduğunuz ilgi,alaka,güler yüz için teşekkürler .
Cam filmi=Driveinn , Kalite= Driveinn  Güleryüz= Driveinn
Gayet ilgili ve güler yüzlü hizmet veriliyor. Yapilan işçilikte oldukça başarılı.
İşleri özenli, hızlı ve güzel çok memnun kaldım teşekkürler
Cam filminde tecrübeleri oldukça iyi. Hızlı ve temiz iş çıkardılar. Zafer Bey’e teşekkürler
Cam filmi ve boya koruma yaptırdım. Temiz çalışıyorlar. Söyledikleri saatte aracımı teslim ettiler.
Passat Aracıma cam filmi yaptırdım. İşçilik en önemlisi. Tabi film kalitesinden sonra. Driveinn’de ikisi de var. İyi seçim yapmışım. 
TÜM YORUMLAR

Video Galerisi Tümü