TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Kaput Filmi / Boya Koruma Filmi

Clearshield® PRO Boya Koruma Filmi (PPF)

Saint-Gobain SolarGard tarafından geliştirilmiş olan Clearshield PRO Boya Koruma Filmi (Paint Protection Film – PPF) otomobil üzerinde bulunan boyalı tüm yüzeylerin kapı sürtmesi, çalı dallarının sürtmesi, mucur, moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi sürüş esnasında yaşanacak tehlikelerinden en iri düzeyde koruma sağlar. 200 mikron kalınlığında neredeyse görerek ayırt edilemeyen bu koruyucu poliüretan film asit yağmuru, kuş pislikleri, ağaç reçinesi ve yüksek UV altında yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 

Clearhield PRO kaput, aynalar ve çamurluklar gibi zedelenmeye en çok meyilli olan yüzeylere eldiven gibi oturur. Böylece siz Clearhield PRO’nun orada olduğunun farkına bile varmazken, o aracınızı pahalıya mal olacak sıyrık ve çiziklere karşı korumak için boyanızın yüzeyinde olacaktır. En iyisi de Clearshield PRO’nun 7 yıllık garantisinin olması ve özel bir bakım gerektirmemesidir; her zaman yaptığınız gibi temizlemeniz, yıkamanız ve isterseniz cilalamanız yeterlidir.
 
Katmanlı Standart Üst Kaplamalı Ürün INFUSED Clearshield® Pro

 


Clearshield Pro® HYDRO Boya Koruma Filmi

Endüstri lideri StainX™ son kat teknolojisi ile SolarGard tarafından geliştirilen Clearshield Pro® HYDRO, su ve kir tutmayı en aza indiren hidrofobik yüzeyi ve kılcal çizilmelerde kendini yenileyen yapısı ile aracınızın ilk günkü görünümünü korumanıza yardımcı olur.

StainX Sonkat Teknolojisi

Clearshield Pro® HYDRO ile tanışın!

Clearshield Pro® HYDRO’yu solmayan, renk değiştirmeyen, görünmez bir kaplama olarak düşünün, kullanım süresi uzadıkça daha iyi bir görünüm sağlayacaktır. Clearshield Pro® HYDRO, sektördeki en iyi çizilmeye dayanım direncine sahiptir.

Tescilli StainX™ teknolojimizin sağladığı avantajla, her yağmurda aracınızı duş altında yıkıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Yolculuklarınızda aracınız Clearshield Pro® HYDRO’nun montajının yapıldığı ilk gün kadar iyi görünecektir.

İz bırakmayan leke direnci için teknoloji ile geliştirilmiş StainX™ son katmana sahiptir. Hidrofobik yapısı ve çapraz bağlanmış tasarımı derhal toparlanarak her türlü kiri aracınızdan uzak tutar, su ve çamurun yüzeyde kalmasını önler.
 

Özellikleri ve Faydaları

 

StainX Sonkat Teknolojisi

Aracınızın temiz boyasını görünmez bir şekilde su, lekeler, böcek çarpması ve su birikintileri nedeniyle oluşan hasarlardan ve izlerden korur.
 

Kendinden Yenilenme

Gelişmiş polimer teknolojisi küçük aşınmaların yüzeyden kaybolmasına yardımcı olur.

 

Garanti (7 Yıl)

Lekelenme, sararma, yanma, çatlama, soyulma ve kalıplanmaya karşı endüstri lideri bir koruma sağlar.

 

Zaman Tasarrufu

Aracınızı, ürün lekelerine dayanıklı teknolojisiyle daha az yıkayın, daha az masraf edin ve çevreye olan sorumluluğunuzu yerine getirin.

ComputerCut® Yazılımı

Ödüllü yazılımımız Computer Cut ile internet tabanlı olarak daha hızlı iş tamamlama ve verimli stok kontrolü sağlanır.

Lüks ve Yeni Görünüm

Parlak ve mumlu bir görünüm elde edin!

 
 

Clearshield Pro® HYDRO ile tanışın! 

Sıkça Sorulan SORULAR


Maalesef, kuşlar ne kadar sevimli yaratıklarsa pislikleri de o kadar tahrip edicidir. En çok da otomobillerin boyasına zarar verirler. Bu lekelerin ne kadar derin ve hasar oluşturduğu önemlidir. Mutlaka bir Drive Inn şubesine aracınızı göstermenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu hasarlar oluşmadan önce aracınıza yaptıracağınız Drive Inn seramik kaplama ya da boya koruma uygulaması aracınıza en iyi korumayı sağlayacaktır.

Bu sorunla maalesef birçok otomobil sahibi karşılaşmaktadır. Boyanın üzerindeki bu izler "Asit Yağmuru" izleridir. Asit yağmurları aracınızın vernik ve boya tabakasına zara verir. Asit yağmurlarının aracınıza zarar vermemesi için mutlaka bir Drive Inn şubemize danışılmasını tavsiye ediyoruz.

Kaput filmi yada boya koruma filmi, adından da anlaşılacağı üzere Paint Protection Film – PPF , araç üzerindeki boyalı yüzeylerin kuş pisliği, reçine, temizlik esnasında ki çizilmeler, küçük taş parçacıklarının ve sinek, böcek gibi boya yüzeyinde kalıcı hasar yaratabilecek etkenlere karşı koruma sağlamak amacıyla tasarlanmış bir üründür. Malzeme oldukça esnek yapıda poliüretan bir üründür. Aracın boyalı olan tüm yüzeylerinde rahatlıkla kullanılabilir. 
TÜMÜ

Video Galerisi Tümü