TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Araç Seramik Kaplama

Nano Seramik Kaplama Nedir?
Gerçek seramik kaplama, nanoskopik sıvı formda olup uygulandığı boyanın üzerinde kürleşerek sert bir tabaka oluşturur. Uzun süreli otomotiv dış yüzey boya koruyucusudur. Esasen, çikolatanın lezzetli merkezini koruyan şeker kabuğu gibidir.
 
Nano Seramik Kaplama Neden Yapılır?
Seramik kaplama tipik olarak kuvars ve kum gibi doğal malzemelerden elde edilen silisyum dioksitten (Si02) oluşur. Bazı tiplerinde ayrıca ek bir sertleştirme maddesi olarak titanyum dioksit ( Ti02) kullanır. 
Bu karışım bir arabanın boyasına uygulandığında, boya ve nanoseramik maddeler hidrofobik yani su itici özelliklerle kimyasal bir bağ oluşturur.
 
Nano Seramik Kaplamanın Amacı Nedir?
Seramik kaplama, bir otomobilin boyasını kusurlardan ve hasarlardan korurken, onu daha uzun süre temiz tutar. Uygulandığı yüzeye yenilenmiş, derin bir parlaklık sağlar ve yüzeye yapılan nano seramik boya koruma araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler, aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden korur. Uygulamadan sonra araç yıkamalarını kolaylaştırır ve aracın boyasının zararlı UV ışınlara karşı direncini arttırır. Pasta işlemi sırasında boyadan alınan ince katmanın tekrar kazanılmasını sağlar. Seramik kaplama, araç yüzeyinde yoğun şekilde su damlası ve kir akıntısı yaratır ve araca son derece parlak bir görünüm verir.
 
ISO 2812-4 standardına uygun olarak üretilen DriveInn seramikleri 3 farklı seviyede dayanım ve koruma yapısında sunulmakta ve uygulanmaktadır
 
ISO 2812-4 : Bu standart, tek katmanlı veya çok katmanlı kaplama malzemeleri sistemlerinin  sıvıların veya macun benzeri ürünlerin yaratacağı etkilere karşı direnci belirlemek amacıyla kullanılır.
 
Uygulama yapmadan önce, aracınız için doğru uygulamayı öğrenmek için ürünlerin ayrıntılı dokümanını okuyun veya aşağıda yer alan uygulama videosunu mutlaka izleyin.
 
Seramik Kaplama Kullanım Alanları 
  • Oto kaportası ve jantları
  • Plastik tampon ve trimler
  • Kaput altı plastik aksamlar.
  • Farlar

Seramik Kaplama Etkin koruma süresi: 1 Yıl/50 Yıkama

Tüketim: 3-4ml/m2
 
Hacim 50 ml
Uygulama yüzey tipi Oto ve motorsiklet kaportası
Dayanım 3 yıl / 150 yıkama:Normal şartlarda
-20°Cile +35°C, pH<12 deterjan
1 yıl / 50 yıkama: Ağır şartlarda
-40°C ile +40°C, pH>12 deterjan
Sıcaklık dayanımı 150°C
Kimyasal dayanım 12>pH>1
Tüketim 4 mL/m2
Kaplama kalınlığı 700-1000 nm
Sertlik 9H (ISO-15184:2012)
Çizik dayanımı
Su iticilik
Yağ iticilik
Hologram maskeleme

Yorumlar

Audi aracıma seramik kaplama yaptırdım İlgiden dolayı teşekkür ederim.
Her zaman kaliteli, profesyonel ve hızlı servis, son derece başarılı.
Titiz bir çalışma yaptılar Teşekkürler
Harika bir işletme, ustaya ve sahibine teşekkürler
Uygulamalarından memnun kaldım. Aracım reçine içindeydi tertemiz oldu
Tecrübeli kadro işin uzmanları çok başarılılar hepsine teşekkür ediyorum
Aracı götürdüm aracım 6 yaşında teslim almaya gittiğimde sıfır gibi olmuştu Emeğinize sağlık seramik kaplama iç dış detay temizlik harika olmuş
Anlattıkları gibi ve istediğim gibi cam filmimi, seramik kaplama işimi ve aracın komple iç dış detay temizliğini yaptılar. Memnun kaldım.
Fiyatlari uygun ve inanilmaz is cikariyorlar
Tavsiye ederim işletme yetkilileri çok ilgili bu kadar düzgün olacağını beklemiyordum sonuç harika, hiç düşünmeyin...
Volkswagen Passat aracıma hem seramik kaplama hem de cam filmi yaptırdım. Kalitesinden de ekibinden de fiyatında da memnun kaldım. Teşekkür ederim, arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.
Yakın ilgi alaka ve verilen sözlerde durulması beni çok mutlu etti. Teşekkürler
İşini severek yapan bir ekip, aracımı teslim ettim ve beklentimin de üzerinde bir hizmet aldım. Siz de aracınızı güvenle teslim edebilirisiniz.
Kaliteli hizmet ve işinin uzmanı çalışanlar
Mükemmel hizmet, güler yüzlü işinin ehli ekip.
Şiddetle tavsiye ederim .
Arabasını sevenlerin mutlaka uğraması gereken bir kurum. İşlerinde iyi ve ilgililer. Kullanılan malzemeler çok kaliteli. Bu işte uygulama ve malzeme çok önemli.
Müthiş bir firma, çok yardımcı oluyorlar, kalitesi 10 numara
Uzun zamandır tanıdığım bir ekip ve bir cok aracımı buradaki uzman arkadaşlara teslim ettim. Personel guleryuzlu, titiz ve ilgili tam anlamıyla profesyonel hizmet aldım, yapılan iş beni her zaman memnun etmiştir her zaman tavsiye edebileceğim bir marka.
Tarafıma yöneltilen güler yüz, ilgi ve yapılan kaliteli işçilik için yönetici ve tüm personele çok teşekkür ederim, dostlarıma tavsiye edeceğim.
2 aracıma da yaptırdım fiyatı gerçekten kalitesine göre uygun. Güvenilir ve kaliteli.
TÜM YORUMLAR

Video Galerisi Tümü